Představení a Recenze fakturační služby iDoklad.cz

iDoklad
iDoklad

iDoklad je on-line fakturační služba od společnosti Cígler Software z Brna. Umožňuje zdarma vystavovat faktury či pokladní doklady a tvořit ceníky. Jedná se o službu postavenou na cloudovém řešení, takže není nutná instalace softwaru na lokální počítač a je přístupná odkudkoliv na světě s možností připojení k internetu.

TIP! Přidejte se do diskuze o EET ve skupině na Facebooku, kde si můžete vyměňovat názory a zkušenosti s ostatními podnikateli zde: EET – diskuze a výměna zkušeností

Tato fakturační služba byla spuštěná v březnu 2011. Za několik měsíců od spuštění získala tisíce uživatelů a v současnosti (11/2016) používá iDoklad více než 120 000 uživatelů. Služba úspěšně funguje také na Slovensku, kde uživatelé do roku 2015 vygenerovali přes 3 miliony faktur a dokladů.

Co vše iDoklad umí a v čem nám pomůže?

Hlavní funkcí iDokladu je vystavování faktur. Ty si může uživatel přizpůsobit podle svých potřeb a vygenerovat z nich podklady pro daňové přiznání. iDoklad umí také vydávat pokladní doklady, které se tvoří ke každé faktuře hrazené v hotovosti. Pravidelnou fakturaci usnadňuje tvorba ceníků, slev nebo adresář klientů.

iDoklad faktura
Faktura vystavovaná v iDokladu

Díky propojení s bankovními účty má uživatel přehled, které faktury již klienti uhradili a dlužníkům může poslat upomínky. Solventnost obchodních partnerů snadno ověří díky spolupráci se službou Creditcheck, který chrání jeho podnikání před neplatiči a prověřujte obchodní partnery jednoduše a ihned.

Aplikaci lze dále propojit i s dalšími účetními programy, jako je Money, Pohoda nebo Vario.

Snadné ovládání odkudkoliv s aplikací pro smartphony

iDoklad mohou uživatelé používat, díky dostupnosti mobilních aplikací pro všechny hlavní operační systémy, také ve svých smartphonech. Cígler Software spustil na podzim 2011 aplikaci pro Windows Phone a poté následovaly aplikace pro telefony s operačními systémy Android a iOS (Apple). Aplikace umožňují téměř všechny funkce, jaké nabízí základní online služba. Aplikace mohou být zpoplatněny.

iDoklad uzivatelske rozhrani iOS
iDoklad uzivatelske rozhrani iOS

Výhody mobilní aplikace

  • Jednoduchá na použití – aplikaci pochopíte na první dotyk, mimo to je rychlá a výborně funguje i na malém displeji
  • Neomezený přístup – díky cloudu se ke svým dokladům dostanete kdykoliv a kdekoliv
  • Bezpečný přístup – stejné zabezpečení, které používají banky
  • Na míru pro všechny systémy – aplikace vyvinuté pro Android, iOS a Windows Phone

iOS pro zařízení značky Apple

Get it on Google Play
Stáhnout na Google Play
Download from Windows Store
Stáhnout z Windows Store

Kolik tato fakturační služba stojí?

Nic, iDoklad je zdarma!

Žádné poplatky, žádné skryté náklady. iDoklad je prostě a jednoduše zdarma. Společnost Cígler Software ráda uplatňuje své zkušenosti ve službě pro živnostníky a malé firmy i po 25 letech vývoje účetních a ERP systémů (Enterprise Resource Planning = Plánování podnikových zdrojů neboli Podnikové informační systémy).

Založit si bezplatný účet Vám zabere jen pár minut: VYZKOUŠEJTE ZDARMA

Recenze iDokladu a jeho mobilní aplikace

Šéf naší redakce a majitel tohoto portálu, Vojtěch Špička, vystavuje množství faktur, a proto využívá počítačovou verzi iDokladu i její mobilní aplikaci pro iOS na svém iPhonu s úspěchem a spokojeností již od roku 2014. Zde přinášíme jeho pohled businessmana na tuto aplikaci, který rád poradí jak zefektivnit Vaše podnikání a usnadnit si život díky tomuto šikovnému nástroji.

K používání aplikace říká: “Osobně jsem testoval skvělou aplikaci iDoklad pro iOS hned co jsem se o ní dozvěděl. V aplikaci určené pro iPhone a iPad se připojíte ke stávající agendě nebo si založíte novou, a pak hned můžete vytvářet a odesílat faktury či pracovat s kontakty, ceníkem a dalšími funkcemi, stejně jako v internetovém prohlížeči na běžném stolním počítači. Po právu je bezplatně poskytovaný iDoklad.cz dnes nejrozšířenější a nejoblíbenější fakturační službou v Česku i na Slovensku.”

iDoklad faktura iOS
iDoklad faktura iOS

“Navíc uděláte velkou radost své účetní – všechny faktury vystavené na mobilu si kdykoliv stáhne rovnou do svého účetního softwaru. Aplikace vám zjednoduší podnikání například i díky kurzové kalkulačce či možnosti zkontrolovat údaje o firmách v obchodním rejstříku.”

K čemu iDoklad používám a jak pomůže i Vám?

Tak předně jej samozřejmě využívám k častému vystavování faktur a sledování příjmů a nákladů. Aplikace nabízí kvalitně zpracované uživatelské prostředí s množstvím grafů, křivek a “koláčů”, kde je na první pohled jasně patrné, jak si daný týden / měsíc / rok vedu.

iDoklad prehled iOS
iDoklad přehled vyfakturovaných příjmů (iOS)

Rychle se dozvíte kdo je největší odběratel, pravidelný odběratel nebo notorický neplatič a hned mu třeba pošlete upomínku. Aplikaci mám propojenou s bankou a účetní firmou, takže mi to šetří i spoustu času při párování plateb nebo sestavování daňového přiznání.

Těch věcí, drobností a vychytávek umí fakturační systém ještě mnohem víc a tady se Vám je budu snažit bodově všechny představit a vysvětlit:

Fakturace, která Vás bude bavit

Představte si faktury, které si samy doplní důležité údaje, nabídnou vám ceník, ověří solventnost a ještě se upomenou o zaplacení. Líbí?

Přesně takové můžete mít i vy. A ještě mnohem chytřejší.

Všechny doklady na jednom místě

Dejte sbohem krabicím od bot a banánů. Evidujte své výdaje přímo v iDokladu. Získáte kompletní přehled o nákladech a daňové přiznání pak zvládnete bez nervů a starostí.

iDoklad uzivatelske rozhrani
iDoklad – uživatelské rozhraní, základní přehled

Není čas tápat a v podnikání to platí dvojnásob. Díky iDokladu okamžitě uvidíte, jak na tom jste. Kolik jste vyfakturovali, kdo dluží i to, kolik si máte připravit k DPH. Prostě budete mít okamžitý přehled!

iDoklad grafy a prehledy
iDoklad grafy a přehledy

iDoklad šetří čas. Prokazatelně. Připraví vám podklady k daňovému přiznání, udrží pořádek v kontaktech, propojí se s vaší bankou. Pomáhá vám každý den. A nic za to nechce.

Stačí pár minut nastavování a můžete začít.

iDoklad kontakt
Detail kontaktu společnosti Cígler software
Toto je hlavní souhrn všech důležitých služeb a dovedností iDokladu, pokud jsem na nějaké zapomněl, můžete je doplnit dole v komentářích, díky!
A jestli Vás zajímá, jak je na tom iDoklad s EET (Elektronickou evidencí tržeb), pak vězte, že je na ni velice dobře připraven a plně funkční!

Aplikaci pro zařízení Apple si lze stáhnout v App store: Stáhněte si iDoklad ZDE

A jaké jsou Vaše zkušenosti a hodnocení online fakturační služby IDOKLAD? Podělte se s námi v diskuzi!

Zdroje informací a obrázků: wikipedia.org a iDoklad.cz

TIP! Přidejte se do diskuze o EET ve skupině na Facebooku, kde si můžete vyměňovat názory a zkušenosti s ostatními podnikateli zde: EET – diskuze a výměna zkušeností

Představení a Recenze fakturační služby iDoklad.cz
14 (4.6) 91.43% Celkem hodnocení

1 KOMENTÁŘ

  1. Clanek uz neni aktualni, iDoklad uz je zpoplatneny, a udelali to bez zadneho upozorneni. Neni spolehlivy system.

KOMENTÁŘE

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.