IDOS jízdní řády

0
16825

IDOS

IDOS je celostátní informační systém o jízdních řádech. Jeho realizace vznikla z pokynu Ministerstva dopravy České republiky a Ministerstva informatiky České republiky. Idos vyhledává jednoduše, snadno a rychle jízdní řády autobusů, vlaků, letecké, lodní i městské hromadné dopravy v ČR.

Jak se v systému IDOS vyhledává

Vyhledávání je snadné, nejprve zvolte požadovaný typ dopravy, následně se dostanete na stránku s formulářem pro zadávání detailních údajů pro vyhledání spojení. Vyplňte požadované údaje, odešlete formulář a zobrazí se Vám přehledné informace o jízdích řádech.

Jízdní řády

Jízdní řády představují přehledný systém, kde můžete jednoduše hledat své vlakové či autobusové spojení. Není nic snazšího než si pomocí systému IDOS nalézt svůj vlak, autobus či kombinaci obojího. Jednoduše, v klidu ze svého domova. Nejaktuálnější informace spojené navíc s aktuální polohou daného prostředku vám výrazně usnadní cestování.

Každé zpoždění máte možnost snadno nalézt na internetových stránkách IDOS-jizdni-rad.cz. Jízdní řády jsou zkrátka pomocníkem na cesty k nezaplacení. Nemusíte nikam volat, nikam chodit ani nikoho obtěžovat. Jednoduše od svého stolu zjistíte všechny spoje, které pro svou cestu potřebujte. Snadno si můžete naplánovat dlouhodobé rozsáhlé výlety s řadou přestupů, ale i rychle zjistit v kolik hodin daný vlak přijede na nástupiště v reálném čase. Jízdní řády jsou rychlou, snadnou a přesnou pomocí každému cestovateli.

Jízdenky online

Nikdy nebylo cestování tak snadné jako nyní. Přesné informace o jízdních řádech jsou totiž to nejdůležitější, co je nutné před každou cestou zajistit. A jízdní řády jsou tou nejsnazší cestou, jak tyto informace snadno získat. Další neméně důležitou věcí pro cestování jsou samotné jízdenky. A není nic jednoduššího, než si jízdenky rezervovat a zakoupit online před samotnou cestou!
IDOS jízdní řády
2 (5) 100% Celkem hodnocení

KOMENTÁŘE

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.